POZNAJ NAJWAŻNIEJSZE DLA NAS WARTOŚCI

 

Jesteśmy firmą, dla której budownictwo to nie tylko praca. Stawianie domów to dla nas przede wszystkim pasja, która oparta jest na doświadczeniu oraz wiedzy. Dbamy o każdy szczegół realizowanych przez nas inwestycji, począwszy od doboru materiałów budowlanych, poprzez budowę po kontaktach z Klientem włącznie. Potwierdzeniem tych słów mogą być rekomendacje, które otrzymujemy po kolejnych udanych budowach.

Celem naszej firmy od samego początku jest budowanie podstaw dla stworzenia ciepła domowego ogniska. Rodzina oraz wartości z nią związane odgrywają bardzo ważną rolę w naszym życiu, dlatego w właśnie do tego aspektu przywiązujemy ogromną wagę.

Budując nasze domu przyświeca nam jeden cel: dobro przyszłych użytkowników naszych inwestycji.  Dlatego dbamy o to, aby nasze realizacje były bezpieczne, energooszczędne oraz przytulne, a przy tym wybudowane na najwyższym poziomie.

Jesteśmy elastyczni i staramy się spełnić indywidualne potrzeby klientów w zakresie projektu. Gwarantujemy również osobisty kontakt z klientem na każdym etapie budowy i sprzedaży.

futurehouse_domyjednorodzinne

HISTORIA FIRMY

Firma samodzielnie działa na rynku od 2014 roku, a doświadczenie w branży nieruchomości zdobywa już od ponad 12 lat.

Pojęcie o tym, jak ważną rolę w życiu rodziny stanowi budynek, w którym mieszkamy zaszczepił we mnie ojciec. To on uświadomił mi, że dom to miejsce, w którym tworzą się więzi i doświadczenia, które kształtują naszą osobowość i przyszłość. Mój ojciec – budowlaniec wiedział, że jeśli budynek będzie funkcjonalny, trwały i piękny, to dopiero na takim fundamencie można zbudować w pełni satysfakcjonujące życie.

Jestem deweloperem, który osobiście zaangażowany jest we wszystkie etapy budowy. Swoją obecną pozycję w budownictwie wypracowywałem już podczas procesu edukacji, a potem awansując kolejno na coraz odpowiedzialniejsze funkcje. Gdy poczułem, że jestem gotów działać samodzielnie, otworzyłem własną działalność. Firma otrzymywała zlecenia w Polsce i za granicą, gdzie poznałem technologie, które teraz stosuję realizując własne inwestycje. Ta droga pozwoliła mi zacząć spełniać swoje marzenia o budowaniu domów dla rodaków.

Dla mnie moja firma jest jak dziecko. Pielęgnuję ją i dbam o jej dobre imię oraz rozwój. Lubię to, co robię wiec zawsze pracuję na równi z moimi pracownikami, a dzięki temu mam możliwość kontroli nad tym czy realizowane są wypracowane przeze mnie standardy. Każdą inwestycję traktuję indywidualnie i dopieszczam każdy szczegół – wykonanie jest dla mnie priorytetem.